BLOG Rektora WSZiB Profesor Włodzimierz Roszczynialski pisze…

9kwi/200

Refleksje Wielkanocne

Dużo nie znaczy dobrze, ale dobrze znaczy bardzo dużo.
Demostenes

Kraków, Wielkanoc 2020 r.

Drodzy,
Wielkanoc to zwykle piękne, radosne i wiosenne Święta. Tym razem przyjdzie nam obchodzić je nietypowo, często daleko od Rodzin, od najbliższych, z którymi nie spotkamy się z uwagi na panującą epidemię.
Także i my, Rodzina WSZiB, nie spotkamy się z tej okazji osobiście. Nasza uwaga skupiona jest obecnie na czymś innym, co zaprząta nasze umysły i serca. Pomimo tego, przyjmijcie proszę te proste, ale dobre i krótkie życzenia, aby czas Świąt był dla Was okazją do wypoczynku, wypełnił Wasze serca nadzieją i dodał sił. Pamiętajcie, że Wielkanoc to czas nadziei; także tej nadziei na normalność, której na co dzień nie doceniamy, a za którą zdążaliśmy już chyba zatęsknić.

Przy okazji, tęskniąc za tą normalnością, chcę Wam wszystkim podziękować za ostatnie tygodnie, kiedy wszyscy pracujemy inaczej niż zwykle, może nie tak dużo ale dobrze… a to bardzo dużo. Szczególnie dziękuję pracownikom i współpracownikom zajmującym się naszymi systemami i zasobami informatycznymi, dzięki którym to osobom Uczelnia jest w stanie sprawnie i efektywnie pracować w tych trudnych czasach z zastosowaniem metod kształcenia na odległość. Słowa podziękowania należą się także i nauczycielom akademickim i innym osobom zajmującym się dydaktyką, albowiem musieliśmy się w trybie pilnym przestawić na pracę online. Dziękuję Wam wszystkim, że tak dobrze wywiązujecie się z obowiązków i proszę o więcej albowiem nie wiemy, jak długo stan epidemii jeszcze potrwa i musimy być przygotowani na różne scenariusze.

Bądźcie zdrowi
Wasz Rektor

Zakres tematyczny: Bez kategorii Dodaj komentarz
Komentarze (0) Trackbacks (0)

Brak komentarzy.


Leave a comment

Brak trackbacków.